Już w niedzielę, 24 sierpnia, Górka Słupecka ponownie stanie się miejscem pełnym dobrej energii. O godzinie 10:00 rozpocznie się wydarzenie, które pozwoli rozpocząć dzień na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni.
Na odwiedzających czekać będą kulinarne przyjemności: słodkie pankejki, aromatyczna kawa, orzeźwiająca lemoniada oraz owocowe desery. Dla dzieci przygotowano animacje, zabawy i dmuchaniec.
To doskonała propozycja na rodzinne spędzenie poranka.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













