Elektrośmieci, opony samochodowe, a także plastikowe nakrętki będzie zbierał Zakład Oczyszczania Miasta Mysłowice w ramach mobilnych odbiorów odpadów. Inicjatywa startuje już za tydzień.
Jeśli nie masz czasu lub możliwości odwieźć ich do PSZOK-u, we wrześniu PSZOK przyjedzie do Ciebie. W każdy wrześniowy weekend ZOMM wyruszy w miasto, by odbierać od mieszkańców małe i duże elektrośmieci, opony z samochodów osobowych, a nawet plastikowe nakrętki. Pracownicy zakładu pojawią się m.in. na Dziećkowicach, Wesołej czy Ławkach. Pełny harmonogram znajdziecie na plakacie poniżej. Odbiór odpadów będzie odbywał się zawsze w godz. 8-12.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













