3 września w dzielnicowym parku odbędzie się rodzinny festyn „I love Dziećkowice”. Do wspólnej zabawy zaprasza rada dzielnicy wraz z MOK-iem i OSP.
Już w najbliższą sobotę w parku zlokalizowanym w okolicach jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziećkowicach zorganizowane zostanie rodzinne wydarzenie. Zabawa startuje o godzinie 16.00. Festyn rozpocznie występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Gustawa Morcinka. Natomiast o godzinie 17.00 imprezę rozkręci DJ. Całe popołudnie Mysłowicki Ośrodek Kultury prowadził będzie animacje i zabawy dla dzieci.
Tekst: Aleksandra Sieniewska
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









