Jak dotąd koniec wakacji oznaczał zakończenie sezonu plażowania na kąpielisku w Parku Słupna. Jednak w tym roku zarządzający obiektem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił o kilka dni wydłużyć letnie funkcjonowanie obiektu.
– Choć będzie to już wrzesień, pogoda zapowiada się iście letnia. Słońce i wysoka temperatura zachęciły nas do wydłużenia sezonu w Parku Słupna. Kąpielisko będzie czynne jeszcze przez kilka dni, do niedzieli czwartego września. Godziny i zasady jego funkcjonowania pozostają bez zmian – mówi Bartłomiej Gruchlik, dyrektor MOSiR Mysłowice.
Oznacza to, że mysłowiczanie jeszcze przez kilka słonecznych dni będą mogli szukać wytchnienia na tym zielonym terenie. Nad bezpieczeństwem kąpiących się w basenie oczywiście będą czuwać ratownicy. Mali mysłowiczanie będą mogli dalej bawić się na placu zabaw, a każdy zainteresowany będzie mógł poćwiczyć na urządzeniach siłowni napowietrznej.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









