Kolejne kolorowe, smaczne wydarzenie szykuje się na mysłowickim rynku. Już po raz drugi odbędzie się tu owocowy piknik.
Po raz pierwszy miejskie władze i instytucje wraz z kawiarnią Artnova i fundacją Bajtel zaprosiły mysłowiczan na owocowy piknik w ubiegły piątek. W ten najbliższy, 1 września, na rynku znów będą królować owoce. Prócz darmowych świeżych owoców czekać tu będą na Was animacje dla najmłodszych, dmuchańce i tor przeszkód, tatuaże i malowanie twarzy, bańki mydlane, wata cukrowa, popcorn i wiele więcej.
Start imprezy o godz. 15:00. Wstęp jest wolny dla wszystkich. Zobaczcie, jak mieszkańcy bawili się na pikniku w minionym tygodniu: Owocowy zawrót głowy na rynku.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













