Dziś obchodzimy 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. W Mysłowicach upamiętniono tych, którzy oddali życie w obronie ojczyzny.
W ramach obchodów przedstawiciele władz miasta wraz z mieszkańcami złożyli kwiaty na grobie Ernesta Kurzaka oraz trzech nieznanych żołnierzy. Symboliczny gest był nie tylko aktem pamięci, ale również świadectwem wdzięczności wobec odwagi, poświęcenia i niezłomności wszystkich, którzy walczyli o wolną Polskę.
Galerię zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia możecie obejrzeć poniżej.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










