Na pożegnanie wakacyjnych przygód z książką w Filii nr 11 zorganizowano przedstawienie teatralne pt. „Kotki czyścioszki”, w którym występowali najmłodsi czytelnicy biblioteki.
Krótki spektakl, którego pomysłodawcą była Anna Żmuda, umożliwił wszystkim zainteresowanym wcielenie się w rolę aktora, zapoznanie się z różnymi lalkami, pacynkami i marionetkami oraz wspólną zabawę w rytm piosenki „Daj się lubić” i „Pippi Langstrump”. Mali czytelnicy i ich rodzice obiecali, że wrócą za rok przeżywać wakacje z książką w bibliotece.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












