Zazwyczaj taki pomysł może się skończyć mandatem, ale już drugi raz w tym roku można było bezkarnie wyruszyć na rolkach ulicami Mysłowic i to w dodatku nocą.
– Bardzo dobre tempo, szybka trasa z dobrym asfaltem. mamy nadzieje że w przyszłym roku uda się zrobić dłuższą trasę – MÓWIŁ O TEGOROCZNYM PRZEJEŹDZIE PAWEŁ KOMOSA, PREZES STOWARZYSZENIA GREEN, WSPÓŁORGANIZATOR PRZEJAZDU.
Tegoroczny nightskating odbywał się także pod hasłem powstańczym w związku z obchodami setnej rocznicy wybuchu I powstania śląskiego. Trasa prowadziła ulicami Bończyka, Tuwima, Janowską, Partyzantów, 1000-lecia Państwa Polskiego, Mikołowską, Partyzantów, Stadionową, Oświęcimską, Karola Miarki, Armii Krajowej, Wielka Skotnica, Katowicką Boczną.























![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













