Biegasz, uprawiasz Nordic Walking lub dużo spacerujesz? Jeśli tak, to dołącz do wspólnej, miejskiej zabawy z okazji Tygodnia Zrównoważonego Transportu i zostań mysłowickim krokomistrzem.
– W ciągu Tygodnia Zrównoważonego Transportu, czyli 16-22 września, rejestrujcie swoje treningi w dowolnej aplikacji smartfon, smartwatch – zachęca Anna Górny, rzecznik prasowy UM Mysłowice.
Po 22 września prześlijcie zdjęcie z sumą uzyskanych kroków przez okres trwania zabawy (16-22 września) na adres e-mail: komunikacjaspoleczna@myslowice.pl.
Uczestnik z największą ilością kroków zdobędzie tytuł mysłowickiego krokomistrza i spory zestaw miejskich gadżetów.
Źródło: informacja prasowa UM Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)







