Rugby Klub Hegemon Mysłowice jest gotowy na drugi mecz w nowym sezonie 1. ligi rugby. Już w sobotę 21 września rugbyści z Mysłowic rozegrają mecz z zespołem Arka Rumia Rugby.
Drużyna Hegemon Mysłowice angażował się miesiącami w ciężką pracę. Intensywne i wszechstronne treningi skupiały się zarówno na aspektach fizycznych, jak i taktycznych co pozwoliło osiągnąć optymalną formę zawodników przed nadchodzącymi rozgrywkami.
Drugi mecz nowego sezonu odbędzie się w najbliższą sobotę 21 września na stadionie Rugby Wesoła przy ul. Sportowej 2 w Wesołej. Rugbyści na swoim boisku podejmą zespół Arki Rumia. Będzie to świetna okazja zobaczyć Hegemonów w akcji i nabrać pewności jak dobrze przepracowali okres przygotowawczy. Start meczu zaplanowano na godz. 15:00. Wstęp bezpłatny. Współorganizatorzy: Miasto Mysłowice oraz MOSiR.
Tekst: Małgorzata Jureczko















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












