W Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach na właściciela czeka gotówka, którą uczciwy znalazca przyniósł do dyżurnego. Pieniądze zostały znalezione w rejonie supermarketu przy ul. Mikołowskiej. Policja zaprasza właściciela po odbiór.
Dzisiaj rano uczciwy znalazca przyniósł do dyżurnego mysłowickiej komendy znalezioną przy supermarkecie na ul. Mikołowskiej gotówkę. Pieniądze czekają na właściciela w Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach przy ul. Starokościelnej 2.
– W celu odebrania gotówki należy podać zgubioną kwotę oraz nominały lub w inny sposób udowodnić, że jest się właścicielem pieniędzy – informuje st. sierż. Damian Sokołowski, oficer prasowy mysłowickiej komendy.
Źródło: KMP Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)





