Złote gody, czyli 50. rocznicę ślubu, świętowało w tym tygodniu 11 mysłowickich par. Uroczystości odbyły się 4 i 5 października w sali ślubów w parku Zamkowym.
Kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego w Mysłowicach Paulina Kalisz pogratulowała małżonkom i podziękowała im za bycie dla nas wzorem, jak przeżyć razem 5 dekad. Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz wręczył im medale przyznane za długoletnie pożycie przez prezydenta RP. Małżonkowie odnowili swoje przysięgi i wznieśli toast lampką szampana za kolejne wspólne lata.
Tutaj poznacie nazwiska par, które świętowały w środę. W czwartek 5 października złote gody obchodzili natomiast Teresa i Henryk Barteccy, Maria i Stanisław Kubicowie, Maria i Zdzisław Kuchtowie, Aleksandra i Zdzisław Sikorowie, Renata i Marceli Witańscy oraz Krystyna i Henryk Wleklińscy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












