Mysłowiccy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna włamał się do domu jednorodzinnego i ukradł biżuterię o wartości blisko 5 tys. zł. Mysłowiczanin usłyszał już zarzut.
– Kryminalnych z Mysłowic o włamaniu poinformował właściciel posesji, który zauważył mężczyznę wybiegającego z jego domu. Na podstawie podanego rysopisu, policjanci już po kilku minutach zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta. Łupem włamywacza była biżuteria o wartości blisko 5 tys. zł, którą policjanci odzyskali. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Sprawa jednak jest rozwojowa, a śledczy nie wykluczają kolejnych zarzutów.- informuje asp. Dariusz Opatrzyk z Komendy Miejskiej Policji Mysłowic
Na podstawie zebranych dowodów prokurator objął 26-latka policyjnym dozorem. Mężczyzna włamania dopuścił się w warunkach recydywy, dlatego grozi mu kara nawet 15 lat więzienia. O jego dalszym losie wkrótce zdecyduje sąd.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



