Urząd Skarbowy w Mysłowicach informuje, że 1 października 2015 r. ruszyła nowatorska w naszym kraju loteria, czyli organizowana przez Ministerstwo Finansów Narodowa Loteria Paragonowa. Ma ona zachęcać do wydawania i brania paragonów fiskalnych i tym samym uświadomić Polakom, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym.
Wszyscy, którzy na specjalnej stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl zarejestrują dowód zakupu – paragon fiskalny – za minimum 10 zł, wezmą udział w losowaniu cennych nagród. Do wygrania są samochody Opel Insignia i Astra oraz wysokiej klasy tablety i laptopy.
{mp4}5119{/mp4}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



