W związku z pracami jakie prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji mieszkańcy dzielnicy Bończyk musieli zmierzyć się z przerwą w dostawie wody.
Może ona nie popłynąć z kranu także w piątek (14.10) do południa. W rejon ulic Katowickiej, Rudnickiego, Bończyka, Kormoranów i Wielkiej Skotnicy MPWiK zadysponował beczkowóz.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












