Planowaliście załatwić w najbliższych dniach jakąś sprawę w urzędzie miasta? Pospieszcie się! Od środy 21 października zostaną wprowadzone ograniczenia w Biurze Obsługi Mieszkańca.
Urząd Miasta Mysłowice informuje, że od 21 października Biuro Obsługi Mieszkańca ogranicza bezpośredni kontakt z klientem z wyłączeniem kas i stanowiska dowodów osobistych.
– Mając na uwadze zaostrzający się stan epidemiczny, prosimy, aby maksymalnie wykorzystywać możliwości załatwienia spraw urzędowych w sposób zdalny – mailowo lub telefonicznie, a przypadku dokonywania opłat – przelewem bankowym – informuje mysłowicki magistrat.
Wnioski/druki o wydanie stosownych dokumentów dostępne są przed wejściem do BOM-u. Wypełnione wnioski/druki należy wrzucić do urny znajdującej się w przedsionku urzędu. Gotowe dokumenty w zakresie rejestracji pojazdów i praw jazdy dostarczane będą drogą pocztową.
Mysłowicki magistrat prosi, aby w pozostałym zakresie kontaktować się telefonicznie z odpowiednimi wydziałami merytorycznymi.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













