Jak dowiedziała się redakcja telewizji itvm.pl, dzisiaj z zajmowanego stanowiska odwołana została dyrektor Szpitala nr 2 w Mysłowicach – Ewa Fica. Informację tę potwierdził Wojciech Król, Dyrektor Kancelarii Prezydenta.
– Prezydent Miasta odwołał dyrektor Ewę Ficę z zajmowanego stanowiska. Szczegółowych informacji udzieli w dniu jutrzejszym Rzecznik Prasowy UM Mysłowice – informuje Wojciech Król.
Przypomnijmy, Ewa Fica objęła funkcję dyrektora SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach w czerwcu 2011 roku.
Więcej szczegółów dot. odwołania Ewy Ficy już jutro na itvm.pl















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


