Latem na rynku odbywało się wiele imprez, na stałe rozgościła się tu również strefa „Posiedź na płycie”. Ze względów bezpieczeństwa główny plac naszego miasta został więc częściowo wyłączony z ruchu kołowego. Od wczoraj samochody znów mogą wjeżdżać na rynek.
– Ul. Rynek od ul. Kaczej do Kołłątaja będzie jednokierunkowa, a od ul. Kaczej do Grunwaldzkiej dwukierunkowa – informuje Anna Górny, rzecznik prasowy magistratu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













