Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 11 listopada Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok zaprasza do wspólnego składania kwiatów w Miejscach Pamięci Narodowej w Mysłowicach i oddania hołdu Tym, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości i utworzenia demokracji w naszej Ojczyźnie.
Podczas uroczystości zostanie posadzony Dąb Wolności Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.
- 11:00 Msza św. za Ojczyznę w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa
- 12:00 Rynek
Składanie kwiatów w Miejscach Pamięci Narodowej przez przedstawicieli władz Miasta, organizacji kombatanckich, stowarzyszeń i jednostek miejskich.
Plac Wolności – uroczystość posadzenia Dębu Wolności Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.
Uroczystościom będzie towarzyszyła Orkiestra Dęta KWK „Mysłowice – Wesoła”.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


