Mija miesiąc od tragicznego wybuchu metanu w mysłowickiej kopalni, przez który śmierć poniosło pięciu górników. W siemianowickim CLO nadal przebywa ośmiu górników, dwóch z nich w najbliższym czasie powinno wrócić do domów.
Według doktora Marka Kaweckiego stan najciężej rannych trzech pacjentów poprawia się.
{mp4remote}/images/itvm/2014/11/clo-gornicy.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


