Końcem października uczniowie klas III – VII Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach zajęć z języka angielskiego. Ich zadaniem było dowolną techniką plastyczną przygotować bibelot związany z Halloween.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Prace były wykonane samodzielnie przez dzieci i każde z nich w nagrodę dostało pamiątkowy dyplom oraz ocenę celującą z języka angielskiego. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań kulturą i obyczajami krajów anglojęzycznych, wspieranie uzdolnień uczniów, zachęcanie do korzystania ze współczesnych źródeł informacji oraz pobudzanie twórczego myślenia.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











