Teatr Narybek From Poland po raz kolejny zaprosił mysłowiczan na artystyczny popis. Tym razem na tapecie wylądowała „Bajka o pozytywnym myśleniu”, czyli zupełnie nowa perspektywa na perypetie Jasia, Małgosi i ich niezbyt troskliwych rodziców…
Widzowie byli świadkami przedstawienia łączącego tradycyjny teatr z sesją coachingową.
Spektakl, którego scenariusz i reżyseria to dzieło Jarosława Filipskiego, odegrano w brzezińskiej filii MOK. Kultową bajkę w nowatorskim ujęciu zaprezentowali aktorzy Teatru Narybek From Poland: Joanna Glapińska, Sebastian Goj oraz Małgorzata Gawin.
Występy tej grupy mysłowiczanie mieli okazję oglądać już wielokrotnie. Zespół zrealizował między innymi takie sztuki jak: „Istota Bycia Cool”, „Ciemne Gry”, „Mam tak samo jak Ty” czy monodramy, m.in. nagrodzone w 23. edycji Słodkobłękitów „Fullę” i „Jarosława Niechcianego”.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












