Lodowisko w Mysłowicach jest już niemal gotowe na nadchodzący sezon. Jak poinformował dyrektor MOSiR Mysłowice, Karol Pawlik, trwają ostatnie prace przygotowawcze, a oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na 6 grudnia, tradycyjnie w Mikołajki, z nadzieją na sprzyjające warunki pogodowe. Atrakcja ma być dostępna aż do końca ferii zimowych.
– Lodowisko tak naprawdę już jest złożone, to znaczy cała technologia i produkcja są praktycznie ukończone. Z tego, co widzimy po prognozach długoterminowych, raczej będą nam sprzyjać – mówi Karol Pawlik.
Tegoroczny sezon zimowy na Śląsku, gdzie ferie przypadają na ostatnią turę, oznacza, że lodowisko będzie dostępne aż do końca zimowego odpoczynku.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










