Na terenie miasta, od wczesnych godzin porannych policjanci prowadzą wzmożone działania pod kryptonimem „Trzeźwość”. Celem akcji jest eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.
Podczas prowadzonych działa mysłowiccy policjanci dążą do skontrolowania stanu trzeźwości jak największej liczby kierujących. W tym celu wykorzystane są nowoczesne urządzenia, które umożliwiają przebadanie wielu kierujących w krótkim okresie czasu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


