19 listopada o godzinie 17:00 w Urzędzie Miasta Mysłowice odbyło się kolejne spotkanie Mysłowickiej Rady Biznesu, podczas którego przeprowadzone zostały wybory do jej zarządu.
Z 12 kandydujących w skład zarządu weszło 7 osób, którym członkowie prezydium nadali następujące funkcje:
-
Przewodnicząca: Lucyna Borowiec
-
Wiceprzewodnicząca: Ewa Golonka
-
Sekretarz: Mauricio Bautista
-
Członek prezydium: Krzysztof Klichta
-
Członek prezydium: Maciej Sikora
-
Członek prezydium: Krzysztof Słowikowski
-
Członek prezydium: Stanisław Wszołek
Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz wręczył również akty powołania nowo przybyłym członkom rady. Wskazał też kierunki dalszych działań związanych z biznesem, rozwojem gospodarczym miasta oraz współpracą z przedsiębiorcami. Przedstawiono wstępne terminy kolejnych spotkań oraz zebrano od uczestników propozycje tematów następnych posiedzeń. Członkowie MRB wyrazili chęć zaproszenia w przyszłości ekspertów ze świata biznesu oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
W spotkaniu uczestniczyły 33 osoby. Po oficjalnej części przedsiębiorcy mieli okazję rozmawiać w kuluarach na interesujące ich bieżące tematy.
Tekst i zdjęcia: materiały promocyjne Urzędu Miasta Mysłowice
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












