W Rumii w województwie pomorskim odbył się Puchar Świata w armwrestlingu niepełnosprawnych Złoty Tur. W imprezie wzięło udział około 130 zawodników z blisko 20 państw, w tym 12 polskich armwrestlerów. Brązowy krążek do Mysłowic przywiózł Radosław Kwietniewski.
Dwa dni siłowych zmagań zakończyły się 21 medalami zdobytymi przez Polaków. Brąz na lewą rękę w kategorii wagowej do 80 kg wywalczył Radek Kwietniewski. W siłowaniu się na rękę prawą zdobył miejsce tuż za podium.
Radek postanowił też wystartować w kategorii open. W tej rywalizacji udział wzięło 23 zawodników, a Radek zajął 10 miejsce.
Jest to już kolejny sukces na koncie mysłowiczanina o silnych rękach. Mysłowiczanin posiada już tytuł Mistrza Polski, zajął także piąte miejsce podczas Mistrzostw Świata, jakie dwa lata temu odbyły się w Malezji.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











