W 2022 r. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach skończy 100 lat. Szkolna społeczność szykuje się do świętowania, a do wszystkich mieszkańców i swoich absolwentów zwraca się z gorącą prośbą.
Chodzi o archiwalne zdjęcia, na których można zobaczyć I LO. Jeśli macie takie w swoich zbiorach, prześlijcie je szkole. Mogą to być zarówno oryginały, jak i skany. Więcej szczegółów na plakacie poniżej.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













