22 listopada funkcjonariusze mysłowickiego aresztu brali udział w II Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora AŚ Sosnowiec oraz Przewodniczącego NSZZFiPSW. Poza funkcjonariuszami Służby Więziennej w turnieju brały udział drużyny Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej.
Mysłowiccy funkcjonariusze aresztu śledczego okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze turnieju z następującymi wynikami:
Faza grupowa:
AŚ Mysłowice – ZK Jastrzębie – Zdrój 2:1
AŚ Mysłowice – KMP Sosnowiec 1:0
AŚ Mysłowice – PSP Sosnowiec 4:1
Ćwierćfinał:
AŚ Mysłowice – KMP nr 4 Sosnowiec – Niwka 8:1
Półfinał:
AŚ Mysłowice – AŚ Gliwice 5:1
Finał:
AŚ Mysłowice – AŚ Sosnowiec 4:0
Tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju przypadł również funkcjonariuszowi mysłowickiego aresztu Danielowi Mierzwińskiemu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


