Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mysłowicach obchodzi 25-lecie działalności. Jubileusz połączono z obchodami Dnia Pracownika Socjalnego. Z okazji jubileuszu pracownicy MOPS spotkali się w Centralnym Muzeum Pożarnictwa.
Na uroczystość zaproszono również gości – władze miasta w osobie prezydenta Edwarda Lasoka, przewodniczącego RM Grzegorza Łukaszka oraz przedstawicieli służb mundurowych. Obecni byli również sędziowie, prokuratorzy, reprezentanci stowarzyszeń i przedstawiciel Rady Seniorów – Antoni Lasota. Nie zabrakło również byłych i obecnych pracowników i MOPS.
Działalność MOPS przedstawiła dyrektor Sylwia Komraus w krótkiej prezentacji multimedialnej: – Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc – mówiła dyrektor Sylwia Komraus. Dyrekcja i pracownicy podziękowali prezydentowi za pomoc placówce. Prezydent Lasok i przewodniczący Łukaszek złożyli na ręce dyrektorki życzenia z okazji 25-lecia, życząc by dalej działała tak jak dotychczas dla dobra dzieci, młodzieży i seniorów Mysłowic.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



