Strażnicy Miejscy gościli w swojej komendzie Ośrodek Profilaktyczno – Terapeutyczny „Szansa” oraz Mysłowickiego Detektywa Historycznego. Wspólnie uczestniczyliśmy w warsztatach, na których powstały kartki świąteczne.
Pani Agnieszka Czarnota z Mysłowickiego Detektywa Historycznego przedstawiła szereg pomysłów i możliwości na utworzenie wyjątkowej kartki. Wszystkie projekty są wykonane samodzielnie przez dzieci.
Swoje projekty wykonali również strażnicy i panie z ośrodka. Już niebawem nasze prace z życzeniami świątecznymi trafią do przyjaciół naszej jednostki.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)

























