W budkach można znaleźć już różnorodne ozdoby oraz smakołyki, a ze sceny rozbrzmiewają świąteczne piosenki. W piątkowe popołudnie na mysłowickim rynku rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Moc atrakcji czekać będzie na gości przez cały weekend.

Wielką radość dzieciom sprawiają karuzela oraz żywa szopka. Z myślą o najmłodszych po mysłowickim rynku krążą też pomocne elfy w zielonych kubraczkach, które częstują cukierkami. Słodkości nie brakuje także w budkach.

Na rynek warto wybrać się nie tylko z uwagi na ozdoby i świąteczne dekoracje, których nie kupi się w sklepach, ale przede wszystkim z powodu magicznej, świątecznej atmosfery. Ze sceny rozbrzmiewa muzyka, można też zobaczyć taneczne i teatralne występy.

– Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji tutaj dotrzeć. Jeśli tylko ktoś kocha śpiew, kolędy i świąteczne piosenki to koniecznie musi tutaj z nami być. Poza tym moc innych atrakcji, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego gorąco zapraszam – mówi Edward Lasok, prezydent Mysłowic