Świąteczne spotkanie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mysłowicach było okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu w przedświątecznej atmosferze.
Wydarzenie zgromadziło słuchaczy UTW, którzy przy okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia spotkali się na rozmowach i podsumowaniu mijającego roku działalności. Kameralne spotkanie podkreślało znaczenie wspólnoty oraz aktywności społecznej i edukacyjnej seniorów.
Uniwersytet Trzeciego Wieku od lat stanowi ważną przestrzeń dla mieszkańców Mysłowic, oferując zajęcia edukacyjne, kulturalne i integracyjne, które pozwalają seniorom aktywnie uczestniczyć w życiu miasta.
W świątecznym spotkaniu uczestniczyły także wicedyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury Sylwia Bobek oraz naczelnik Kancelarii Prezydenta Aleksandra Kamińska.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









