Sezon na spotkania opłatkowe w pełni. Uczniowie, pracownicy, członkowie większych i mniejszych wspólnot spotykają się w tym radosnym, przedświątecznym czasie, by wymienić serdeczne życzenia nad przełamywanym opłatkiem.
W tym celu, 18 grudnia w mysłowickim magistracie, spotkali się członkowie Mysłowickiej Rady Seniorów oraz Młodzieżowej Rady Miasta. Towarzyszyli im także przedstawiciele władz miasta: prezydent Edward Lasok, przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Łukaszek oraz pracownicy urzędu miasta.
Spotkanie, które bez wątpienia przysłużyło się do integracji pokoleń, upłynęło w życzliwej i ciepłej atmosferze. Nie sposób zaprzeczyć, że bożonarodzeniowy klimat sprzyja otwartości i pogodzie ducha, którą chętnie dzielili się ze sobą uczestnicy opłatkowego spotkania.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



