Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań przy świątecznych stołach, życzeń i wspólnego kolędowania.Te najbardziej rodzinne święta wielu ludzi spędzi jednak w pracy. Mowa oczywiście o służbach, które czuwają nad naszym bezpieczeństwem. Dla wszystkich tych, którzy z racji wykonywanego zawodu spędzą Święta z dala od rodziny i przyjaciół, 24 – go grudnia w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie wigilijne. Na spotkanie zaproszenia przyjęli również przedstawiciele władz miasta oraz mundurowi wszystkich formacji działających na terenie Mysłowic. Zdrowych i przede wszystkim spokojnych świąt pracownikom służb mundurowym życzył prezydent Edward Lasok.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


