Święta Bożego narodzenia to czas składania sobie życzeń. Za naszym pośrednictwem życzenia, zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół składają przedstawiciele władz miasta, premier Bieńkowska oraz dyrektorzy i komendanci miejskich jednostek.
{mp4remote}/images/itvm/2013/12/zyczenia-teledysk.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


