Ekipa Mysłowickiego Klubu Biegacza No. I zaprasza na V Towarzyski Bieg Sylwestrowy. W ten tradycyjny już dla klubu sposób biegacze pożegnają mijający, 2017 rok. Jak zawsze będzie rodzinnie, radośnie i kolorowo. Nie obędzie się także bez morsowania w stawie Hubertus!

Impreza jest skrojona z myślą o dorosłych i małych biegaczach. Jako że w wchodzimy w okres karnawału, mile widziane są kolorowe przebrania. Podczas ostatniego dnia roku będzie okazja do zanurzenia się w zimnej wodzie pod okiem doświadczonych morsów „Namberłana”.

– Gorąco zapraszamy także na V Śląski Czterobieg Zimowy, na którym tradycyjnie nasza ekipa przygotowała dla was trudną ale urokliwą trasę. Cztery biegi to cztery treningi z fajnymi ludźmi. Poprzednie edycje były mroźne, śnieżne i bajkowo białe. Mam nadzieję. Że obecna też taka będzie – zaprasza Rafał Kontowicz z Mysłowickiego Klubu Biegacza No. 1

Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 w niedzielę 31 grudnia na terenie stawów Hubertus, kierować się należy na adres Mysłowice ul. Szabelnia 18.