Klub Inicjatyw Lokalnych – Transformacja zaprasza wszystkie osoby, które na co dzień nie korzystają ze smartfonów, na warsztaty z obsługi tych urządzeń.
W XXI wieku korzystanie ze smartfonów jest na porządku dziennym. To już nie tylko komórka, która służy do wykonywania połączeń, lecz również forma komputera przenośnego. W związku z tym odbędą się zajęcia, na których będzie można nauczyć się korzystać z tych małych urządzeń.
Warsztaty odbędą się 4 kwietnia o godz. 14:30 w siedzibie Klubu Inicjatyw Lokalnych – Transformacja przy u. Bytomskiej 18D.
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. To dobra okazja do nadrobienia technologicznych zaległości.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













