Gdy punkt Urzędu Miasta Mysłowice w centrum handlowym Quick Park został zamknięty, prezydent Dariusz Wójtowicz zapowiedział, że wydłuży godziny pracy ratusza przy ul. Powstańców. Od dziś biuro obsługi mieszkańców w poniedziałki pracuje o godzinę dłużej.
– Od 6 maja w poniedziałki Biuro Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Mysłowice pracować będzie w godz. 7.30-18. W tych dniach do dyspozycji klientów będą pracownicy zespołów ds. praw jazdy i rejestracji pojazdów, ewidencji ludności i dowodów osobistych oraz wydziału budżetu, wykonujący pracę w BOM – wylicza Anna Górny z zespołu komunikacji społecznej magistratu.
Tekst: Aleksandra Olszewska















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












