W Mysłowicach odbyła się uroczystość Jubileuszy Diamentowych Godów, podczas której uhonorowano pary obchodzące 60-lecie pożycia małżeńskiego. Wydarzenie zorganizowano w podniosłej i pełnej wzruszeń atmosferze, a Jubilatom towarzyszyli przedstawiciele Urzędu Miasta, Urzędu Stanu Cywilnego oraz zaproszeni goście.

Podczas spotkania nie zabrakło serdecznych życzeń, rozmów i wspomnień, które podkreślały wyjątkowy charakter jubileuszu. Obecna na uroczystości kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Mysłowicach Paulina Kalisz wraz z prezydentem Mysłowic Dariuszem Wójtowiczem gratulowała parom wieloletniego wspólnego życia, życząc im zdrowia, spokoju oraz kolejnych lat wypełnionych rodzinnym ciepłem.

Diamentowe Gody świętowali:
• Helena i Jan Dobrzańscy
• Genowefa i Paweł Domżoł
• Gabriela i Jerzy Działas
• Krystyna i Antoni Dziuba
• Ewa i Józef Linke
• Urszula i Grzegorz Pawlik
• Leokadia i Józef Sobolewscy
• Krystyna i Stanisław Sołtys

Uroczystość była okazją do podkreślenia wartości trwałych relacji, wzajemnego szacunku oraz rodzinnych więzi, które od dekad budują Jubilaci.