Stowarzyszenie Ognisk Edukacyjno-Artystycznych „Amadeusz” w Mysłowicach zaprasza na doroczny, 13. już koncert podsumowujący kolejny etap edukacji muzycznej swoich podopiecznych.
Koncert odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 17 w sali widowiskowej Mysłowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Wystąpią uczniowie z klas fortepianu, skrzypiec, gitary, fletu i śpiewu.
Wstęp wolny!
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












