Ponad 100 osób, uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku i członków Mysłowickiej Rady Seniorów, bawiło się w piątek w kawiarni La Perla Cafe na terenie Centralnego Muzeum Pożarnictwa.
Spotkanie miało zintegrować najstarszych mieszkańców naszego miasta. Był grill, przewodniczący MRM Mieczysław Mikuła grał na akordeonie i śpiewał regionalne pieśni. Jak zapowiadają mysłowiccy seniorzy, ich kolejny wspólny piknik już wkrótce.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)





























