Trwają obchody 110-lecia popularnej Kociny, czyli Klubu Sportowego Górnik 09 Mysłowice. 5 września w Szybie Bończyk odbyła się uroczystość, podczas której uhonorowani zostali działacze i przyjaciele klubu. Natomiast już w sobotę 7 września na stadionie przy ul. Gwarków urodziny będą świętowane na sportowo. Z tej okazji Marcin Janota rozmawia z Krzysztofem Ślązakiem z Towarzystwa Kultury Fizycznej i Sportu Górnik 09 Mysłowice.
[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=7YEKVGBD2Lc&feature=youtu.be” /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












