Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na całe dwa tygodnie „Feriady”, czyli cykl warsztatów artystycznych z dodatkiem kina i atrakcyjnymi wyjazdami. W tym roku zajęcia będą się odbywały w czterech dzielnicach: w Centrum, na Brzezince, Brzęczkowicach i Wesołej, w godz. 10-15.
„Feriada” będzie miała formułę warsztatową. Każdy z instruktorów proponuje swoje autorskie warsztaty, począwszy od warsztatów plastycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technik i trendów, warsztaty cyrkowe, poprzez warsztaty podróżnicze, po jogę dla dzieci, zabawy w komiks i karykaturę. W ofercie znajdziemy sprawdzone tematy zajęć i nowe propozycje stworzone specjalnie na tę okazję. Oferta MOK-u będzie też wzbogacona kinem w postaci czterech projekcji w tygodniu i spotkaniami z żywym teatrem.
Instytucja proponuje także interesujące wyjazdy: do teatru Ateneum na spektakl „Babcia na jabłoni”, Muzeum Śląskiego oraz na słynną katowicką „Porcelanę”, gdzie najmłodsi odwiedzą naukową bawialnię Bajka Pana Kleksa.
Regulamin i kartę zgłoszenia na „Feriadę” pobierzecie stąd, a na plakatach poniżej znajdziecie pełen harmonogram wydarzenia.

Źródło: MOK















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













