Mysłowiczanka Basia Hetmańska wydała nowy singiel. Premiera utworu „Już mnie nie ma” odbyła się 16 marca.
Nowy singiel Basi Hetmańskiej powstał przy współpracy z młodym raperem, znanym szerszej publiczności jako Obecny. Kawałek „Już mnie nie ma” utrzymany jest w elektronicznym klimacie i opowiada historię rozstania. Czy to zapowiedź nowej płyty?
– To jest singiel stworzony tak po prostu. Natomiast prace nad nową płytą trwają. Jesteśmy na etapie komponowania i poszukiwania brzmień, wiec to sam początek, ale to jest też jeden z najfajniejszych etapów, bo w tym czasie powstają pierwsze linie, fragmenty tekstów i pomysły na różne rozwiązania rytmiczne – mówi Basia Hetmańska.
Płyta zostanie wydana pod koniec roku.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













