29 maja w Gdyni organizowany był Puchar Polski młodzików w judo. Walczyły w nim trzy przedstawicielki UKS-u Judo Mysłowice.
W turnieju wystartowało 400 zawodników i zawodniczek z 30 polskich klubów sportowych oraz ekipy zagraniczne z Holandii i Ukrainy. Nasza skromna ekipa liczyła trzy zawodniczki, w tym dwie debiutantki, zarazem najmłodsze w tej doborowej stawce zawodniczej. Mowa o Jagodzie Biesiadeckiej, która wywalczyła brązowy medal, oraz Halinie Rydzikowskiej, która zdobyła 9. miejsce. Sandra Szałkiewicz jest już młodziczką i zajęła 7. miejsce.
Tekst i foto: UKS Judo Mysłowice
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












