Wczoraj po godz. 22 na ul. Białobrzeskiej, w sąsiedztwie hal Panattoni, doszło do zderzenia motocykla i osobówki. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.
– Kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście, który ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala – informuje st. sierż. Damian Sokołowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.
Za zdjęcia dziękujemy naszej czytelniczce.

















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












