Hegemon Mysłowice meczem domowym rozpocznie walkę w rozgrywkach ligowych Polskiego Związku Rugby. 11 września na stadionie Wesoła drużyna zmierzy się z Miedziowymi Lubin.
– Po zaskakująco pomyślnym debiutanckim sezonie siódemkowym (6. miejsce) nadszedł czas na rywalizację w najważniejszej, 15-osobowej odmianie gry. Dla nas to nie jest zwykły mecz. To historyczna chwila, bowiem startujemy do II ligi – mówi Paweł Łętowski, prezes klubu Hegemon Mysłowice.
Pierwszym, historycznym przeciwnikiem mysłowiczan są Miedziowi Lubin. Obie drużyny łączą górnicze korzenie, zatem nie ulega wątpliwości, że czeka nas twardy i emocjonujący pojedynek.
Oprócz meczu na terenie stadionu Wesoła odbędzie się piknik rodzinny. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp wolny. Więcej szczegółów tutaj.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












