Po inauguracji tegorocznego cyklu Grand Prix i wyłonieniu najlepszych badmintonistów w Jaworznie, czas na kolejne turniejowe combo, tym razem w Mysłowicach. W weekend 27-28 listopada, w hali MOSiR-u przy ul. Bończyka, rozegrane zostaną otwarte mistrzostwa Mysłowic, drugi turniej cyklu Grand Prix 2021 w grach podwójnych oraz turniej dzieci.
W ramach 2. mistrzostw Mysłowic, w grze pojedynczej i podwójnej, zmierzą się bardziej i mniej doświadczeni dorośli fani kometki. Natomiast w turnieju dzieci samodzielne rozgrywki stoczą między sobą najmłodsi adepci badmintona.
Seniorska rywalizacja deblowa i mixtowa będzie jednocześnie częścią drugiego tegorocznego turnieju w ramach Grand Prix w grach podwójnych. Zaszczyty i nagrody dla zwycięzców będą zatem podwójne.
O wszelkich szczegółach zawodów – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, obowiązkach zawodników itp., a także o zasadach udziału i punktacji w całym cyklu Grand Prix w grach podwójnych można przeczytać tutaj.
Informacja prasowa
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













