W okresie świąteczno-noworocznym szczególnie celebrujemy czas spędzony z bliskimi. Dlatego chór Familia jak co roku zaprasza na wspólne kolędowanie w gronie przyjaciół, oczywiście na Brzezince.
W najbliższy piątek 14 stycznia o godz. 18 na scenie Kultowego Kinoteatru Znicz zobaczymy i usłyszymy chór Familia, Maję Popielas i zespoły GalHan, Dyszka (ze Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Miarki) oraz Zespół Pieśni i Tańca Morgowioki (z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2). Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Chór Familia działa na Brzezince już od 17 lat, czynnie koncertując i biorąc udział w rozmaitych konkursach. Ma na swoim koncie także dwie płyty. Założycielami Familii są Elwira Wójciak i Stanisław Badura, natomiast pierwszym dyrygentem chóru był Marek Maliszczak. Po 13 latach zastąpiła go Magdalena Urbanek, a obecnie chór prowadzi Joanna Stasińska-Starosta. Familia jest chórem rozrywkowym, a podczas prób i wydarzeń akompaniuje mu Piotr Nowatkowski.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













