10 września lekkoatleci z UKS-u Chromik Mysłowice wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 2022 (OPO-ŚL) organizowanych w Bielsku-Białej. Z imprezy wrócili nie tylko z medalami, ale także z życiowymi rekordami.
Julia Kubisz w biegu na 600 m nie dała szans innym zawodniczkom i z czasem 1:36.98 wywalczyła złoty medal. Także Jeremiasz Grzybowski w biegu na 300 m przez płotki z czasem 40:25 zajął 1. miejsce.
Na 4. pozycji rywalizację ukończyła Hanna Stec w biegu na 300 m przez płotki z czasem 49.01 oraz Adam Pastuszka w biegu na 300 m z czasem 38.77. Co ważne, wszyscy zawodnicy zrobili rekordy życiowe.
Informacja prasowa















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













